Publiczna Szkoła Podstawowa
w CerekwiSTRONA GŁÓWNA

STREFA UCZNIA

STREFA RODZICA

GRONO

AKTUALNOŚCI

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

HISTORIA

PRZEZ WIEDZĘ NA SZCZYT

ARCHIWUM


NASZE OSIĄGNIĘCIA23 października w Jedlińsku obyły się międzygminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta: Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Wiktoria Krawczyk, Natalia Dąbrowska, Karolina Pysiak, Karolina Wojtania, Weronika Guza, Natalia Długa, Karolina Załęcka, Natalia Bartosiak, Sandra Orłowska.
Chłopcy: Piotr Kiełbasa, Dawid Głowacki, Norbert Orłowski, Sergiusz Podymniak, Mateusz Walasik, Michał Matysiak, Michał Perkuszewski, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak.
Oba zespoły uplasowały się na drugim miejscu. Gratulujemy!


W dniach 3 i 4 października 2018 rozegrano mecze piłki nożnej w ramach IMSz na szczeblu gminy, w dwóch kategoriach wiekowych:
rocznik 2006 i mł. reprezentowany przez: Kacper Dąbrowski, Kewin Kozłowski, Szymon Przewoźny, Karol Mnich, Łukasz Tomasik, Ernest Krawczyk, Igor Perkuszewski, Marcel Błachowski, Marcin Pysiak, Błażej Piwowarczyk.
rocznik 2003 / gimnazjaliści / i mł. reprezentowany przez: Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Matysiak, Michał Perkuszewski, Filip Sadowski, Sergiusz Podymniak, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny.
Obie drużyny zajęły w swojej kategorii wiekowej II miejsce. Gratulujemy!


W dniu 27.09.2018 drużyna dziewcząt wzięła udział w gminnych rozgrywkach w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół w składzie: Martyna Gałek, Julia Głogowska, Natalia Długa, Natalia Dąbrowska, Weronika Falińska, Karolina Załęcka, Paulina Woźniak, Zuzanna Pytka wywalczył II miejsce. Gratulujemy!


10.04.2018 nasze dziewczęta po raz kolejny odniosły sukces. Drużyna w składzie: Natalia Bartosiak, Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Weronika Guza, Julia Kotkowska, Wiktoria Krawczyk, Sandra Orłowska , Karolina Pysiak, Karolina Wojtania wywalczyła III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Gózd.
Gratulujemy!
12 marca odbył się konkurs My Hometown zorganizowany przez RODON. Paulina Woźniak, uczennica klasy VII wspaniale przedstawiła prezentację o swoim mieście zajmując III miejsce w konkursie. Wręcznie nagród z rąk Pana Prezydenta Mista Radomia odbędzie się na uroczystej gali w Resursie w czerwcu. Nie możemy się już doczekać tego dnia.


9 marca odbył się II Konkurs Recytatorski w PSP w Woli Taczowskiej. Nasze uczennice wykazały się niezwykłym talentem recytując ambitne wiersze w obcym języku. Paulina Woźniak zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas VI-VII, a Paulina Wrochna I miejsce w kategorii klas IV-V. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


W tym roku po raz kolejny w Przedszkolu Samorządowym w Zakrzewie odbył się Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych i Ozdób Świątecznych. Szopki były przepiękne, ozdoby wspaniałe, konkurencja duża, ale tym razem udało się. Szopka naszych sześciolatków zajęła I miejsce. Dzieci były zachwycone.


16.03.2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunku 2018", który odbył się w SP w Bielisze. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV - VII. Początkowo w eliminacjach szkolnych wyłoniono po dwóch przedstawicieli w danej kategorii. Podczas finału uczniowie w ciągu 30 minut musieli rozwiązać zestaw składający się z 90 pamięciowych działań (po 30 przykładów za 1, 2 lub 3 punkty). W kategorii klas V najlepsza okazała się nasza uczennica Paulina Wrochna, a w kategorii klas VII - Piotr Kiełbasa.
15.12.2017
Kolejne sukcesy naszych wychowanków w sporcie szkolnym. Tym razem w Gminnym Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.
Zawody odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie w dwóch kategoriach wiekowych dla klas IV-VI i VII. Zdobyliśmy 50% medali i dyplomów:

Klasy IV-VI
Dziewczęta:
I miejsce – Natalia Dąbrowska
II miejsce – Martyna Gałek
Chłopcy:
II miejsce – Kacper Dąbrowski

Klasa VII
Dziewczęta:
I miejsce – Natalia Długa
Chłopcy:
I miejsce – Piotr Kiełbasa
III miejsce – Kacper Wojcieszak
GRATULUJEMY !
06.12.2017 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejsze kartki świąteczne, bombki i choinki.
Uczniowie zostali nagrodzeni w trzech kategoriach:
Klasy 0 – I (najpiękniejsza kartka świąteczna):
I miejsce – Helena Kaszuba
II miejsce – Małgorzata Mitak
III miejsce – Barbara Limek
Klasy II – III (najpiękniejsza bombka):
I miejsce – Anna Kotkowska
II miejsce – Gabriela Stępień
III miejsce – Weronika Łukasik
Klasy IV – VII (najpiękniejsza choinka):
I miejsce – Agata Głowacka
II miejsce – Karina Wojcieszak
III miejsce – Patryk Śliwiński


I Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły w Bielisze odbył się w dniu 28.11.2017 r.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
rocznik 2006 i młodsi: Kewin Kozłowski, Oskar Michalski, Szymon Przewoźny, Błażej Piwowarczyk;
rocznik 2004 i młodsi : Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak.
Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych zmaganiach Puchar Dyrektora Szkoły w Bielisze wywalczyli nasi chłopcy z klasy VII, młodsza grupa zajęła III miejsce.
24.11.2017 r. uczniowie klasy czwartej reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych.
Drużyna w składzie: Aleksandra Gomuła, Oliwia Król, Julita Tomczyk, Jakub Głowacki, Kuba Marzec, Błażej Piwowarczyk wywalczyła IV miejsce.
Uczennica klasy VI – Martyna Gałek uprawia judo i regularnie bierze udział w zawodach, w których odnosi sukcesy.
16.09.2017 zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala pod patronatem Starosty Radomskiego
08.10.2017 zajęła I miejsce w XIII Białołęckim Turnieju Judo Memoriał Grzegorza Malika odbywającym się w Warszawie
22.10.2017 zajęła I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Woj. Lubelskiego
18.11.2017 zajęła I miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew
03.02.2018 zajęła I miejsce w XIV Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola


17.10.2017 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny o jesieni.
Uczniowie zostali nagrodzeni w trzech kategoriach:
Klasy 0 – I:
I miejsce – Patrycja Głowacka
II miejsce – Agata Przybysz
III miejsce – Gabriela Wojtaszewska
Klasy II – III:
I miejsce – Patrycja Kaszuba
II miejsce – Anna Kotkowska
III miejsce – Joanna Blesmanowicz
Klasy IV – VII:
I miejsce – Szymon Sobczak
II miejsce – Aleksandra Gomuła
III miejsce – Paulina Woźniak
Wyróżnienie – Aleksandra Tomala


10.10.2017r. – o godzinie 9:00 na boisku ZSO w Jedlni – Letnisko rozpoczęły się eliminacje powiatowe w mini piłce nożnej dziewcząt. Nasza drużyna: Natalia, Sandra, Martyna, Natalia, Wiktoria, Julia, Karolina została wzmocniona przez Weronikę Guzę oraz Agatę Głowacką. Nasze dziewczęta szły jak burza docierając do finału. Tu po bardzo wyrównanej, pełnej emocji grze uległy swoim przeciwniczkom - drużynie gospodarzy 0:1.
Gratulujemy zdobycia II miejsca!

07.10.2017 - W Ogólnopolskich Zawodach Łuczniczych "Złoty Liść Jesieni" odbywających się w Kielcach w kategorii dzieci II miejsce zajął uczeń klasy IV Mikołaj Wasiak (konkurencja APACZ) oraz VI miejsce uczeń klasy V Mateusz Krzyżanowski (konkurencja ŁCD).W dniu 04.10.2017 r. na boisku „Orlik” w Jedlińsku, zostały rozegrane międzygminne zawody w mini piłce nożnej dziewcząt. I tym razem nasze dziewczęta: Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Wiktoria Krawczyk, Karolina Pysiak, Natalia Bartosiak, Sandra Orłowska spisały się na medal, zajmując pierwsze miejsce i awansując do rozgrywek powiatowych.
Gratulujemy !

02.10.2017 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce w gminnych zawodach w mini piłce nożnej. Zwycięski zespół składał się z uczennic klasy V: Natalii Bartosiak i Sandry Orłowskiej oraz klasy VI: Martyny Gałek, Natalii Dąbrowskiej, Julii Głogowskiej, Wiktorii Krawczyk oraz Karoliny Pysiak – bramkarza, który w rozgrywkach nie przepuścił żadnego gola. Za dwa dni nasze dziewczęta będą reprezentować gminę Zakrzew w zawodach międzygminnych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

27.04.2017 – kolejny dzień zmagań piłkarzy w ZSO w Jedlni - Letnisko. Tym razem o Puchar Starosty Radomskiego walczyli uczniowie klas IV i młodsi reprezentowanych przez 9 drużyn z powiatu radomskiego. Drużyna naszej szkoły: klasa IV - Kacper Dąbrowski, Kewin Kozłowski, Karol Mnich, Szymon Przewoźny, Łukasz Tomasik , klasa III – Igor Perkuszewski, Błażej Piwowarczyk wywalczyła Puchar Starosty Radomskiego zdobywając II miejsce, a Kacper Dąbrowski otrzymał statuetkę i tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju. /B.B./26.04.2017 – 12 drużyn rocznika 2004 i młodsi stanęło do walki o Puchar Starosty Radomskiego na boisku orlika w ZSO w Jedlni – Letnisko. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Perkuszewski, Sergiusz Podymniak, Filip Sadowski, Kacper Wojcieszak oraz ucz. klasy IV – Kacper Dąbrowski. Padający deszcz nie sprzyjał rozgrywkom, ale w takich warunkach grali wszyscy uczestnicy turnieju. Ostatecznie zajęliśmy V miejsce./B.B./

05.04.2017 – boisko „Orlik” w Jedlińsku . Nasi chłopcy stanęli do dalszych rozgrywek w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tym razem na szczeblu powiatu. Po zaciętych meczach ostatecznie uplasowali się na III miejscu. To nie koniec zmagań na boiskach orlika. Otrzymaliśmy zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej „Jedlnia Cup 2017" o Puchar Starosty Radomskiego. /B.B./

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
"PIOSENKI O KOBIETACH I KOBIETKACH" Dąbrówka Podłężna 04.04.2017r.
W kategorii klas 0-III
I miejsce Aleksandra Gomuła
III miejsce Magdalena Smagowska
W kategorii klas IV-VI
II miejsce Karolina Kurowska
II miejsce Paulina Woźniak03.04.2017roku, na boisku „ Orlik” w Jedlińsku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dąbrowski, Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Perkuszewski, Sergiusz Podymniak, Filip Sadowski, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak, zdobyła I miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej w ramach XV IMSZ. /B.B/