Publiczna Szkoła Podstawowa
w CerekwiSTRONA GŁÓWNA

STREFA UCZNIA

STREFA RODZICA

GRONO

AKTUALNOŚCI

HISTORIA

PRZEZ WIEDZĘ NA SZCZYT

ARCHIWUM


NASZE OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2020/2021


Podczas odbywających się 12-13 grudnia 2020r. w Poznaniu Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek nasza absolwentka Martyna Gałek zajęła 1 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


ROK SZKOLNY 2019/2020


KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE otrzymała uczennica klasy 4 - Anna Kotkowska (kategoria MALUCH)
Wynik BARDZO DOBRY otrzymały uczennice klasy 2 - Barbara Limek i Michalina Ryciak (kategoria ŻACZEK)


25.02.2020 w PSP w Zakrzewie został rozegrany Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Drużyna każdej szkoły składała się z 4 zawodników: 2 dziewcząt i 2 chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Dąbrowska, Martyna Iwańska, Kacper Dąbrowski i Kewin Kozłowski. Pamiątkowe medale i dyplomy otrzymywali zawodnicy, którzy wywalczyli trzy pierwsze miejsca. Nasza drużyna zgarnęła 50% nagród.
I miejsce – Natalia Dąbrowska
III miejsce – Martyna Iwańska
I miejsce – Kacper Dąbrowski
GRATULUJEMY SUKCESÓW!


W dniach 10 - 11.12.2019 r. w PSP w Bielisze został rozegrany Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Zakrzew w dwóch kategoriach wiekowych.
Drużynę z rocznika 2007 i mł. reprezentowali : Igor Perkuszewski, Antoni Stepień, Błażej Piwowarczyk, Marcel Błachowski, Jakub Marzec, Marcin Pysiak oraz Bartłomiej Perkuszewski. Zespół wywalczył III miejsce , a Antek otrzymał statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju.
Rocznik 2005 i 2006 reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Dąbrowski, Kewin Kozłowski Szymon Przewoźny, Mateusz Krzyżanowski, Karol Mnich, Konrad Przybysz. Zespół zasiliły dwie wspaniałe, wszechstronnie uzdolnione dziewczyny: Martyna Gałek i Natalia Dąbrowska. Pomimo zaciętych meczy drużyna ostatecznie zajęła IV miejsce, a Natalia otrzymała wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju oraz nagrodę indywidualną. Gratulujemy!
KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

21 listopada w PSP w Bielisze odbył się II Gminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej. Uczniowie mieli za zadanie przygotować muzyczny repertuar w języku angielskim. Nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie. Julia Kalinowska, która zaśpiewała utwór When we were Young z repertuaru Adele, zajęła III miejsce. Amelia Błachowska została wyróżniona przez jury za wspaniałe wykonanie utworu Titanium.
06.11.2019r.

Na parkiecie przepięknej sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wsoli odbyły się eliminacje międzygminne w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2005-2006. Tym razem drużyna naszej szkoły w składzie: Natalia Bartosiak – bramkarz, Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Weronika Guza, Wiktoria Krawczyk, Klaudia Owczarek, Karolina Pysiak, Karolina Wojtania zdobyła II miejsce. Szczególne gratulacje od dyrektor szkoły pani Doroty Dobosz otrzymała nasza zawodniczka – Natalia Bartosiak za wspaniałą grę bramkarza.


30.10.2019r.

Kolejne eliminacje do Finału Mazowsza. Zwycięzcy grup A, B, C i Radomia walczyli o awans do dalszych rozgrywek tj. PSP Kozienice, PSP Grójec, PSP nr 17 Radom, PSP Cerekiew. Nasze dziewczęta po zaciętych meczach zdobyły II miejsce. Liderem została drużyna z Kozienic i tym samym wywalczyła awans do dalszych rozgrywek. Dziewczęta grałyście wspaniale! Gratulujemy!
24.10.2019r.

Tydzień pełen wrażeń i emocji. Kolejny WIELKI SUKCES naszych dziewcząt. Drużyna w składzie : Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Weronika Guza, Wiktoria Krawczyk, Natalia Bartosiak, Karolina Pysiak / bramkarz/, w dniu 24.10.2019 na boisku w Jedlińsku dokonała rzeczy niemożliwych – wywalczyła awans do Finału Międzypowiatowych /1/2 wojewódzkich/. Ponownie nasze dziewczyny były rewelacyjne i nie dały szans rywalkom ze szkół w Szydłowcu i Gielniowie.
Finał Powiatu Radomskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się 22.10.2019 r. na boisku PSP w Iłży. W zmaganiach o awans do 1 rozgrywek wojewódzkich stanęły żeńskie reprezentacje szkół: PSP Iłża oraz PSP Kowala. Nie stawiła się drużyna z PSP Kuczki – Kolonia. Nasze dziewczęta ponownie sięgnęły po najwyższe podium. Ten awans do dalszych rozgrywek jest dla naszych dziewcząt bardzo dużym osiągnięciem ponieważ w piłkę nożną grają rekreacyjnie.


Uczennica klasy VIII - Martyna Gałek zajęła III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w JUDO odbywających się w dniach 19-20 października 2019 w Jastrzębiu-Zdroju.


17.10.2019 r. na boisku „Orlik” w Zakrzewie , reprezentacja piłkarek naszej szkoły walczyła w kolejnych eliminacjach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – międzygminnych. I tym razem nasze dziewczęta poradziły sobie doskonale pokonując rywalki z PSP Wsola i PSP Wola Goryńska. I miejsce w tych eliminacjach otworzyło drogę do dalszych rozgrywek, tym razem na szczeblu powiatu.


W dniu 10.10.2019 drużyna dziewcząt wzięła udział w gminnych rozgrywkach w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół w składzie : Martyna Gałek, Julia Głogowska, Natalia Dąbrowska, Wiktoria Krawczyk, Weronika Guza, Karolina Pysiak, Natalia Bartosiak wywalczył I miejsce.


08.10.2019 odbył się II Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Wójta Gminy Zakrzew. Drużyna naszej szkoły licząca 16 osób zdobyła puchar plasując się na III miejscu. Indywidualnie dyplomy i medale zdobyli:
I miejsce – Natalia Dąbrowska w rzucie piłeczką palantową.
I miejsce – Martyna Gałek w biegu długodystansowym na 900 metrów.
I miejsce – Antoni Stępień w biegu na 60 metrów.
I miejsce - Antoni Stępień w biegu długodystansowym na 600 metrów.
I miejsce – Kacper Dąbrowski w biegu na 60 metrów
II miejsce – Kacper Dąbrowski w rzucie piłeczką palantową.
II miejsce - Błażej Piwowarczyk w biegu długodystansowym na 600 metrów.
15 września 2019 uczennica klasy VIII - Martyna Gałek, zajęła I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo Regionu Drugiego. Ponadto 21.09 zajęła I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala pod patronatem Starosty Radomskiego.


ROK SZKOLNY 2018/2019


31 maja w PSP w Woli Taczowskiej zostały rozdane nagrody w gminnym konkursie "Mały Powała".
W kategorii prac plastycznych III miejsce zajęły uczennice klasy IVa - Natalia Szczęsna i Julia Szczęsna.
W kategorii prac literackich II miejsce zajęła Natalia Długa z kl. VIII, a III Martyna Gałek z kl. VII.


31.05.19r. II Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej z okazji 80 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

W kat. 0-III

I miejsce Agata Przybysz
II miejsce Bartek Białkowski i Gabrysia Pajączkowska
III miejsce Joanna Kurowska i Zuzanna Ukleja

oraz w kat. IV-VIII

I miejsce Julia Kalinowska
II miejsce Amelia Błachowska
III miejsce Magdalena Smagowska (kat. IV-VIII)


From Challenge to Passion – to hasło tegorocznego konkursu z języka angielskiego, w którym Julia Kalinowska i Julia Głogowska, uczennice klasy VII, przeszły szkolne eliminacje i reprezentowały naszą szkołę w finale.
Główne cele konkursu to rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem obcym, pobudzanie kreatywności i twórczego myślenia oraz rozwijanie uzdolnień i zainteresowań wśród uczniów. Konkurs polegał na przygotowaniu ustnego wystąpienia o swojej pasji podpartego wizualną prezentacją. Julia Kalinowska opowiedziała o swojej muzycznej pasji jaką jest gra na wiolonczeli, a Julia Głogowska w kreatywny sposób przedstawiła swoje zamiłowania kulinarne, sportowe i językowe. Julia Kalinowska zajęła 3 miejsce a Julia Głogowska otrzymała wyróżnienie. Obydwie uczennice przygotowała pani Anna Kozicka - Wanat.


Z kolei do Radomskich Zawodów Geograficznych „Z mapą dookoła świata” „Przez morza i oceany - Ocean Atlantycki” przystąpili uczniowie klasy VIII. Zawody objęte są honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia, a partnerem zawodów jest Polskie Towarzystwo Geograficzne O/Radom. Zawody mają zasięg międzypowiatowy.
Cele zawodów to rozwijanie zainteresowań i uzdolnień geograficznych uczniów, popularyzacja geografii i nauk przyrodniczych wśród młodzieży, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu. W wyniku eliminacji szkolnych do finału zakwalifikowali się Mikołaj Podymniak i Michał Perkuszewski. W finale uczniowie rozwiązywali test z zakresu merytorycznego, test ze znajomości mapy fizycznej i politycznej świata , w tym 60 % obiektów z Oceanu Atlantyckiego oraz quiz multimedialny. Tytuł laureata konkursu otrzymał Mikołaj Podymniak, a tytuł finalisty Michał Perkuszewski. Uczniowie przygotowywali się pod opieką pani Małgorzaty Koprowskiej. Uroczyste wręczenie nagród dla Laureatów i Finalistów odbyło się 20 maja 2019 roku o godzinie 13 w Resursie Obywatelskiej ul. Malczewskiego 16.

15.05.2019r. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Wiosna, ach to ty” w PSP w Dąbrówce Podłężnej.

Kat. 0-III
I miejsce Agata Przybysz,
wyróżnienie dla uczennic (Kat. 0-III) Gabrysi Pajączkowskiej, Asi Kurowskiej
Kat. IV- VIII
III miejsce Oliwia Kaszuba i Magdalena Smagowska.

10 maja 2019r. - wyróżnienie w konkusie KANGUR MATEMATYCZNY - Anna Kotkowska kl. III


WIELKANOCNY KONKURS PLASTYCZNY KLAS IV - VIII (ZAJĄCZEK WIELKANOCNY)

I miejsce Magdalena Smagowska kl.V
II miejsce Wiktoria Kaim kl. IVa
III miejsce Natalia Szczęsna, Julia Szczęsna kla. IVa


MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA 2019

7 marca w naszej Szkole odbył się bardzo ciekawy konkurs, w którego szranki stanęli uczniowie klas 4 – 8. Uczestnicy zaprezentowali komisji, złożonej z pani dyrektor Elżbiety Kumięgi oraz polonistów: pani Doroty Pawlikowskiej i pana Sebastiana Kozubka, wybrane przez siebie fragmenty prozy. Aby zająć miejsce na podium, należało wyróżnić się doskonałą artykulacją i modulacją głosu, poprawną intonacją, właściwym tempem i przede wszystkim przemyślanym wyrazem artystycznym, co nie było łatwym zadaniem. Uczestnicy zapewnili słuchającym wiele wzruszeń, sprawili, że nasz wspaniały język z całą mocą przypomniał o swoim nieprzemijającym pięknie.
Wśród laureatów znaleźli się:

I miejsce - Paulina Wrochna z kl. VI

II miejsce – Oliwia Kaszuba z kl. IV

III miejsce – Katarzyna Swend z kl. V

Wyróżnienia zdobyli:

Julia Kalinowska z kl. VII

Natalia Szczęsna z kl. IV

Konrad Przybysz z kl. VII

Tomasz Kowal z kl. V

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i odwagi! Zapraszamy za rok!
POLSCY ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI

Wzorem lat ubiegłych Wydział Katechetyczny Diecezji Radomskiej zorganizował konkurs plastyczny nawiązujący do programu duszpastersko-katechetycznego na rok 2018/2019 pt. Polscy święci i błogosławieni. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej, a jego celem było między innymi zapoznanie się z sylwetkami polskich świętych i błogosławionych. Prace były wykonane techniką dowolną. Etap szkolny powyższego konkursu zakończył się z dniem 30 listopada 2018 r. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 6 uczennic, których prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Spośród tych prac komisja wyłoniła 2 najlepsze, przedstawiające postać Św. Jana Pawła II. Laureatkami konkursu na etapie szkolnym są: Małgosia Mitak – uczennica kl. II oraz Patrycja Kaszuba – uczennica kl. III. Prace tych uczennic zostały przesłane do Wydziału Katechetycznego, gdzie oczekują na dalszy etap konkursu.


XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI ,,Wiersze uczą i bawią”

Dnia 7 XII 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Cerekwi odbył się XVI Gminny Konkurs Recytatorski pt.,,Wiersze uczą i bawią”. Jak co roku głównym celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego, rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności recytatorskich dzieci w wieku 4-9 lat. Szkoła Podstawowa w Cerekwi gościła 30 utalentowanych uczniów klas 0-III z 4 placówek oświatowych z gminy Zakrzew- szkoły podstawowe z : Bielichy, Cerekwi, Woli Taczowskiej oraz Przedszkola Samorządowego w Zakrzewie. XVI Konkurs Recytatorski otworzyła dyrektor PSP w Cerekwi- pani Elżbieta Kumięga. Powitała zaproszonych gości i komisję konkursową. Wyraziła też ogromną radość z przybycia tak licznej grupy uczniów oraz ich opiekunów. Na konkursie wszyscy uczestnicy prezentowali wiersze o tematyce ,,Dla Niepodległej…” Jury oceniało: dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych:
1. Dzieci 4-5letnie.
2. Klasy 0-I.
3. Klasy II-III.

Laureaci w kategorii wiekowej 4-5 lat:
I-sze miejsce- Zuzanna Janiszewska
II-gie miejsce- Marcel Malmon
III-cie miejsce- Kacper Motyka
wyróżnienie - Fabian Kusman

Laureaci w kategorii 0-I:
I –sze miejsce-Mateusz Kisiel
II-gie miejsce- Patryk Walasek
III- cie miejsce- Filip Głowacki

Laureaci w kategorii klas II-III:
I –sze miejsce-Maja Setka
II-gie miejsce- Marcel Piasek
III- cie miejsce- Maja Arak

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast każdy uczestnik - słodki upominek. Były gratulacje i pochwały od zaproszonych gości. To wielka radość dla organizatorów, a jednocześnie najlepsza zachęta dla tych, którzy obawiają się zmagań konkursowych.
Mamy nadzieję, że nasz konkurs nadal będzie cieszył się tak wielkim zainteresowaniem i już dziś czekamy na kolejny!


22 LISTOPADA – KONKURS GMINNY

Uczennice klasy 7 wzięły udział w I Gminnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej. Julia Kalinowska zajęła 3 miejsce prezentując utwór Beyonce "Runnin", a Amelia Błachowska wyróżnienie za wykonanie piosenki Rihanny "Stay". Gratulacje!


25.10.2018r.

„Wyróżnienie” dla uczennicy Julii Kalinowskiej Kat. IV- VIII w Międzygminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Z Pieśnią do Niepodległej”, który odbył się w Wolanowie.


23 października w Jedlińsku obyły się międzygminne zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta: Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Wiktoria Krawczyk, Natalia Dąbrowska, Karolina Pysiak, Karolina Wojtania, Weronika Guza, Natalia Długa, Karolina Załęcka, Natalia Bartosiak, Sandra Orłowska.
Chłopcy: Piotr Kiełbasa, Dawid Głowacki, Norbert Orłowski, Sergiusz Podymniak, Mateusz Walasik, Michał Matysiak, Michał Perkuszewski, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak.
Oba zespoły uplasowały się na drugim miejscu. Gratulujemy!


W dniach 3 i 4 października 2018 rozegrano mecze piłki nożnej w ramach IMSz na szczeblu gminy, w dwóch kategoriach wiekowych:
rocznik 2006 i mł. reprezentowany przez: Kacper Dąbrowski, Kewin Kozłowski, Szymon Przewoźny, Karol Mnich, Łukasz Tomasik, Ernest Krawczyk, Igor Perkuszewski, Marcel Błachowski, Marcin Pysiak, Błażej Piwowarczyk.
rocznik 2003 / gimnazjaliści / i mł. reprezentowany przez: Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Matysiak, Michał Perkuszewski, Filip Sadowski, Sergiusz Podymniak, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny.
Obie drużyny zajęły w swojej kategorii wiekowej II miejsce. Gratulujemy!


W dniu 27.09.2018 drużyna dziewcząt wzięła udział w gminnych rozgrywkach w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół w składzie: Martyna Gałek, Julia Głogowska, Natalia Długa, Natalia Dąbrowska, Weronika Falińska, Karolina Załęcka, Paulina Woźniak, Zuzanna Pytka wywalczył II miejsce. Gratulujemy!


ROK SZKOLNY 2017/2018


10.04.2018 nasze dziewczęta po raz kolejny odniosły sukces. Drużyna w składzie: Natalia Bartosiak, Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Agata Głowacka, Weronika Guza, Julia Kotkowska, Wiktoria Krawczyk, Sandra Orłowska , Karolina Pysiak, Karolina Wojtania wywalczyła III miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Wójta Gminy Gózd.
Gratulujemy!
12 marca odbył się konkurs My Hometown zorganizowany przez RODON. Paulina Woźniak, uczennica klasy VII wspaniale przedstawiła prezentację o swoim mieście zajmując III miejsce w konkursie. Wręcznie nagród z rąk Pana Prezydenta Mista Radomia odbędzie się na uroczystej gali w Resursie w czerwcu. Nie możemy się już doczekać tego dnia.


9 marca odbył się II Konkurs Recytatorski w PSP w Woli Taczowskiej. Nasze uczennice wykazały się niezwykłym talentem recytując ambitne wiersze w obcym języku. Paulina Woźniak zajęła III miejsce w kategorii uczniów klas VI-VII, a Paulina Wrochna I miejsce w kategorii klas IV-V. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


W tym roku po raz kolejny w Przedszkolu Samorządowym w Zakrzewie odbył się Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych i Ozdób Świątecznych. Szopki były przepiękne, ozdoby wspaniałe, konkurencja duża, ale tym razem udało się. Szopka naszych sześciolatków zajęła I miejsce. Dzieci były zachwycone.


16.03.2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunku 2018", który odbył się w SP w Bielisze. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas IV - VII. Początkowo w eliminacjach szkolnych wyłoniono po dwóch przedstawicieli w danej kategorii. Podczas finału uczniowie w ciągu 30 minut musieli rozwiązać zestaw składający się z 90 pamięciowych działań (po 30 przykładów za 1, 2 lub 3 punkty). W kategorii klas V najlepsza okazała się nasza uczennica Paulina Wrochna, a w kategorii klas VII - Piotr Kiełbasa.
15.12.2017
Kolejne sukcesy naszych wychowanków w sporcie szkolnym. Tym razem w Gminnym Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.
Zawody odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie w dwóch kategoriach wiekowych dla klas IV-VI i VII. Zdobyliśmy 50% medali i dyplomów:

Klasy IV-VI
Dziewczęta:
I miejsce – Natalia Dąbrowska
II miejsce – Martyna Gałek
Chłopcy:
II miejsce – Kacper Dąbrowski

Klasa VII
Dziewczęta:
I miejsce – Natalia Długa
Chłopcy:
I miejsce – Piotr Kiełbasa
III miejsce – Kacper Wojcieszak
GRATULUJEMY !
06.12.2017 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejsze kartki świąteczne, bombki i choinki.
Uczniowie zostali nagrodzeni w trzech kategoriach:
Klasy 0 – I (najpiękniejsza kartka świąteczna):
I miejsce – Helena Kaszuba
II miejsce – Małgorzata Mitak
III miejsce – Barbara Limek
Klasy II – III (najpiękniejsza bombka):
I miejsce – Anna Kotkowska
II miejsce – Gabriela Stępień
III miejsce – Weronika Łukasik
Klasy IV – VII (najpiękniejsza choinka):
I miejsce – Agata Głowacka
II miejsce – Karina Wojcieszak
III miejsce – Patryk Śliwiński


I Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Szkoły w Bielisze odbył się w dniu 28.11.2017 r.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
rocznik 2006 i młodsi: Kewin Kozłowski, Oskar Michalski, Szymon Przewoźny, Błażej Piwowarczyk;
rocznik 2004 i młodsi : Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Bartłomiej Pysiak, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak.
Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętych zmaganiach Puchar Dyrektora Szkoły w Bielisze wywalczyli nasi chłopcy z klasy VII, młodsza grupa zajęła III miejsce.
24.11.2017 r. uczniowie klasy czwartej reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych.
Drużyna w składzie: Aleksandra Gomuła, Oliwia Król, Julita Tomczyk, Jakub Głowacki, Kuba Marzec, Błażej Piwowarczyk wywalczyła IV miejsce.
Uczennica klasy VI – Martyna Gałek uprawia judo i regularnie bierze udział w zawodach, w których odnosi sukcesy.
16.09.2017 zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala pod patronatem Starosty Radomskiego
08.10.2017 zajęła I miejsce w XIII Białołęckim Turnieju Judo Memoriał Grzegorza Malika odbywającym się w Warszawie
22.10.2017 zajęła I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Woj. Lubelskiego
18.11.2017 zajęła I miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew
03.02.2018 zajęła I miejsce w XIV Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola


17.10.2017 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny o jesieni.
Uczniowie zostali nagrodzeni w trzech kategoriach:
Klasy 0 – I:
I miejsce – Patrycja Głowacka
II miejsce – Agata Przybysz
III miejsce – Gabriela Wojtaszewska
Klasy II – III:
I miejsce – Patrycja Kaszuba
II miejsce – Anna Kotkowska
III miejsce – Joanna Blesmanowicz
Klasy IV – VII:
I miejsce – Szymon Sobczak
II miejsce – Aleksandra Gomuła
III miejsce – Paulina Woźniak
Wyróżnienie – Aleksandra Tomala


10.10.2017r. – o godzinie 9:00 na boisku ZSO w Jedlni – Letnisko rozpoczęły się eliminacje powiatowe w mini piłce nożnej dziewcząt. Nasza drużyna: Natalia, Sandra, Martyna, Natalia, Wiktoria, Julia, Karolina została wzmocniona przez Weronikę Guzę oraz Agatę Głowacką. Nasze dziewczęta szły jak burza docierając do finału. Tu po bardzo wyrównanej, pełnej emocji grze uległy swoim przeciwniczkom - drużynie gospodarzy 0:1.
Gratulujemy zdobycia II miejsca!

07.10.2017 - W Ogólnopolskich Zawodach Łuczniczych "Złoty Liść Jesieni" odbywających się w Kielcach w kategorii dzieci II miejsce zajął uczeń klasy IV Mikołaj Wasiak (konkurencja APACZ) oraz VI miejsce uczeń klasy V Mateusz Krzyżanowski (konkurencja ŁCD).W dniu 04.10.2017 r. na boisku „Orlik” w Jedlińsku, zostały rozegrane międzygminne zawody w mini piłce nożnej dziewcząt. I tym razem nasze dziewczęta: Natalia Dąbrowska, Martyna Gałek, Julia Głogowska, Wiktoria Krawczyk, Karolina Pysiak, Natalia Bartosiak, Sandra Orłowska spisały się na medal, zajmując pierwsze miejsce i awansując do rozgrywek powiatowych.
Gratulujemy !

02.10.2017 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce w gminnych zawodach w mini piłce nożnej. Zwycięski zespół składał się z uczennic klasy V: Natalii Bartosiak i Sandry Orłowskiej oraz klasy VI: Martyny Gałek, Natalii Dąbrowskiej, Julii Głogowskiej, Wiktorii Krawczyk oraz Karoliny Pysiak – bramkarza, który w rozgrywkach nie przepuścił żadnego gola. Za dwa dni nasze dziewczęta będą reprezentować gminę Zakrzew w zawodach międzygminnych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ROK SZKOLNY 2016/2017


27.04.2017 – kolejny dzień zmagań piłkarzy w ZSO w Jedlni - Letnisko. Tym razem o Puchar Starosty Radomskiego walczyli uczniowie klas IV i młodsi reprezentowanych przez 9 drużyn z powiatu radomskiego. Drużyna naszej szkoły: klasa IV - Kacper Dąbrowski, Kewin Kozłowski, Karol Mnich, Szymon Przewoźny, Łukasz Tomasik , klasa III – Igor Perkuszewski, Błażej Piwowarczyk wywalczyła Puchar Starosty Radomskiego zdobywając II miejsce, a Kacper Dąbrowski otrzymał statuetkę i tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju. /B.B./26.04.2017 – 12 drużyn rocznika 2004 i młodsi stanęło do walki o Puchar Starosty Radomskiego na boisku orlika w ZSO w Jedlni – Letnisko. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI: Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Perkuszewski, Sergiusz Podymniak, Filip Sadowski, Kacper Wojcieszak oraz ucz. klasy IV – Kacper Dąbrowski. Padający deszcz nie sprzyjał rozgrywkom, ale w takich warunkach grali wszyscy uczestnicy turnieju. Ostatecznie zajęliśmy V miejsce./B.B./

05.04.2017 – boisko „Orlik” w Jedlińsku . Nasi chłopcy stanęli do dalszych rozgrywek w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tym razem na szczeblu powiatu. Po zaciętych meczach ostatecznie uplasowali się na III miejscu. To nie koniec zmagań na boiskach orlika. Otrzymaliśmy zaproszenie na Turniej Piłki Nożnej „Jedlnia Cup 2017" o Puchar Starosty Radomskiego. /B.B./

KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
"PIOSENKI O KOBIETACH I KOBIETKACH" Dąbrówka Podłężna 04.04.2017r.
W kategorii klas 0-III
I miejsce Aleksandra Gomuła
III miejsce Magdalena Smagowska
W kategorii klas IV-VI
II miejsce Karolina Kurowska
II miejsce Paulina Woźniak03.04.2017roku, na boisku „ Orlik” w Jedlińsku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Dąbrowski, Piotr Kiełbasa, Norbert Orłowski, Michał Perkuszewski, Sergiusz Podymniak, Filip Sadowski, Konrad Szczęsny, Kacper Wojcieszak, zdobyła I miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej w ramach XV IMSZ. /B.B/